Hakkımızda


Sektörün en tanınmış isimleri arasında yer alan UZMANLAR GRUP farklı hizmetleri ve birçok alt bayisinin bulunması ile Türkiye’nin birçok ilinde tanınan sayılı cam balkon firmalarındandır.Hizmet verdiği iller arasında merkez Ankara olmak üzere Bursa ve İstanbul ilk sıralarda yer almaktadır. Gelişen teknoloji beraberinde farklı hizmetlerin ortaya çıkmasında etken olmuştur. Firmamız balkon camlama sistemleri yanı sıra kış bahçesi,teras kapatma ve raylı tente hizmetleride vermektedir. En uygun ödeme seçenekleri ile müşterilerine kolaylık sağlayan uzmanlar ; tecrübeli personeli ve 10 yıla kadar kullanabileceğiniz malzemeleri ile sektörün en tanınmışları arasında yer almaktadır. 2009 yılında artan cam balkon taleplerine en düşük fiyat garantisi sunan uzmanlar grup farklı alanlarda da kar oranını düşererek müşterilerine en uygun olanı sundu.

Kalite Politikamız
Dünya’nın birçok yerinde firmamızın ismini ve işlerini duyurmak her zaman sektörün en iyileri arasında en üst sırada bulunmaktır. Genel olarak cam balkon sistemleri 3 yıl olarak garanti verilmesine rağmen firmamız 5 ile 10 yıl arasında firma garantisi sunmaktadır.

Misyonumuz
kaliteden taviz vermeden, insan kaynağına değer katan politikasıyla,
Üretimini yaptığı sürgülü ve katlanabilir cam teknolojisi ile kendini dünya alanında tanıtabilmek, Farklı hizmetleri ile gelişen teknolojiyi 4 mevsim daha iyi kullanmasına olanak sağlayabilmek.

Vizyonumuz
Özel olarak dizayn ettiğimiz sürgülü ve katlanabilir camlama sistemleri ile birçok kişinin ihtiyaçını en düşük fiyat oranlarda karşılayabilmek,Birçok alanda kendini kanıtlayarak sektörün en iyi hizmet veren firmalarından olmak.