KategorilerKış bahçesiKış bahçesi modelleri

Kış Bahçesi

Bahçe ortamlarının vazgeçilmez camlama sistemleri ile özel olarak tasarlanan sıklıkla kış aylarında daha fazla kullanılan ve adını mevsimden alan Kış bahçesi Kare,üçgen ve yuvarlak şekilleri ile bahçe ortamlarına kurulan yapının adıdır. 4 mevsim kullanabileceğiniz kış bahçeleri katlanabilir ve sürgülü cama kapama sistemleri ile arkadaşlarınızla sohbet edip, farklı oyunlar oynayacağınız bir alan olarak 10 yıla kadar garanti seçeneği altında kurulmaktadır.

kisbahcesi (24)Cafe ve Restaurant ortamlarında bahçe kısmında kullanılan kış bahçeleri daha fazla kişiyi konuk etmeyi hedeflemektedir. Firma olarak Ankara merkezli istanbul ve bursa illerinde kış bahçesi hizmetleri bulunan firmamızın en farklı 2013 yılı modellerine kış bahçesi modelleri bölümünden ulaşabilirsiniz.

Sağlamlık konusunda oldukça dayanıklı olan Ahşap malzemeleri pahalı ve uzun yıllar kullanıma uygun bir yapıya sahiptir.Uzmanlar grup olarak Özel ahşap Malzemeden kış bahçesi üretimi yapmaktayız. Her mevsime uygun olarak tasarlanan ahşap görünümü ile kent estetiğine uygundur.Daha fazla bilgile Ahşap kış bahçesi bölümünden ulaşabilirsiniz.

Yaz aylarında aşırı sıcaklardan bunaldınızmı ? veya Yaz aylarında bahçenizde bulunan kış bahçesine bakan insanlardan rahatsızmı oldunuz ? Özel olarak üretim ve montajını yaptığımız farklı ürünlerimizden Kış bahçesi perdeleri bölümünden model ve çeşitli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ödeme konusunda da müşterilerimizi vade farkı olamadan taksit seçenekleri beklemektedir. Üretimini yaptığımız ve kullandığımız malzemeler güvencemiz altındadır.Doğabilecek sorunlar kapsamında firmamızdan ücretsiz olarak ölçüm ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Online olarak Kış bahçesi fiyatı almak için tıklayınız.