KategorilerDekorasyon

En Şık Tente Sistemleri

Tenteler, güneşten veya sert hava koşullarından korunmak için sıklıkla kullanılan dış mekan malzemeleridir. Tipik olarak pencerelerin veya dış kapıların üzerine yerleştirilmiş bir tente, metalden veya bir tür ağır malzemelerden üretilebilir. Tentenin daha büyük versiyonları bazen bir evin arkasındaki veranda alanlarını mevsimsel olarak kapatıp/açmak için kullanılabilir.

Tasarımı ve uygulandığı alanlarda kullanım avantajları ile birçok alanda önerilen tenteler, manuel veya otomatik kapanma seçenekleri ile daha kullanışlı bir hale gelmiştir. Uygulanacak alanın renk ve görünümüne uygun kumaş ve model seçenekleri ile güneş ışınlarından etkilenmeyen ve su geçirmeyen bir kumaş seçeneğine sahiptir.

Tentelerin kullanımı 19. yüzyılın başlarına kadar izlenebilir. Düz bir metal levhanın basit metal konstrüksiyonu açık bir pencerenin üzerine açılabilir. Açılı kaplama, yağmurun veya doğrudan güneş ışığının pencereye girmesini önlemeye yarar. Klimanın olmadığı dönemlerde, tente, evin içinden çapraz bir hava akımının geçmesine olanak tanırdı. Dış Mekanlarda kullanılan tenteler, en verimli şekilde ortamın görünümüne katkı sağlamaktadır.

20. yüzyılın ortalarından itibaren, tentenin diğer çeşitleri ortak kullanıma girmiştir. Metal tenteye alternatif olarak, günümüzde kanvas malzeme ile birleştirilmiş metal bir çerçeve kullanan bir tente tasarımı elde etmek mümkündür. Bu yaklaşım, ev sahiplerinin tuval kapaklarını değiştirerek evin dış görünümünü kolayca değiştirmelerini sağlar. Bir kanopiye benzer şekilde işleyen kanvas tente, metal tiplerinin aynı tip koruma ve süslemesini sağlar, ancak daha az bakım gerektirmeyen özelliktedir.

Mevsimsel değişmeler ile daha kısıtlı kullanılan alanlarda, yağış ve güneş ışınlarından korunma amaçlı görev yapar. Farklı tente modelleri görünüm ve kalite bakımından birbirinden farklı tasarımlara sahiptir. Teknolojinin gelişmesi ile beraber, otomatik tente sistemleri kullanıcıların daha hızlı bir şekilde açıp/kapatmasına yardımcı olur. Yaygın bir şekilde tenteler ; Otel, Avm, Cafe ve Restaurant, Müstakil evlerin bahçelerinde kullanılabilir. Yeni üretilen modellere TENTE kısmından ulaşabilirsiniz.

Tente Çeşitleri ; Günümüz koşullarında birçok alanda kullanılan tenteler farklı tasarımları yanı sıra, kullanım amaçlarına görede değişikmektedir. Uzun  yolculuklarda kamyonların malzemeleri, mevsimsel değişmelerden etkilenmeden rahatlıkla götürmesi için kamyonlara özel kamyonet tentesi uygulamalarını inceleyebilirsiniz. 1. Sınıf malzemeden üretilen malzemeler dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

 

KategorilerDekorasyon

Pirinç Küpeşte

Dekoratif ve Şık tasarıma sahip pirinç malzemeler birçok alanda dekorasyon amaçlı tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Yapısı ve tasarımı oldukça ideal olan ürünler uzun yıllar kalitesini ve görüntüsünü kaybetmeden, ev ve işyerlerinde birçok alanda kullanılabilir. Modern ve evinizin mobilyaları ile uyum içerisinde ürettiğimiz pirinç ürünler kaliteli ve uzun süre kullanım için en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Gelen talepler ile beraber pirinç malzemeleri en iyi şekilde işleyerek sizlere daha kaliteli ve kullanışlı ürünler sunmayı hedeflemekteyiz. Uzun yıllar İstanbul merkezli olarak çalışmalarımızı daha fazla kitleye erişmesi için 81 ilde yer alan şubelerimiz ile sizlere pirinç küpeşte konusunda memnun kalacağınız bir şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Yüksek ısılarda saf pirinç malzemeler eritilerek, istenilen şekil ile beraber soğumaya bırakılır. Darbe ve çizilmelere karşı dayanıklı olmasına rağmen, yangın ve benzeri ısıya direk temas etmesi ile beraber bozulmalara neden olabilir. Çağdaş ve Yenilikçi kadromuz ile müşterilerimizin pirinç malzemelerden en iyi şekilde verim almaları amaçlanmaktadır. Sektörde 30 yılı aşkın süredir verdiğimiz hizmetler ; kalite ve tecrübeye dayanır. Konusunda uzman ve evinize en uygun pirinç merdiven korkuluk sistemleri, daha güvenli bir kullanım imkanı sağlayacaktır. Uygun ödeme ile beraber projelendirme ve fiyatlandırma sözleşme ile beraber gerçekleşir. Genelde gösterdiğimiz ve beğendiğiniz modeller sitemizde yer almaktadır. Ürünlerimiz tamamen orjinal olup, montaj sonrası ortaya çıkacak sorunlarda teknik ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Hayalinizde ki ev dekorasyonunu gerçekleştirmeniz için gerekli tüm ürün seçeneklerine sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz. Hızlı ve Profesyonel hizmet anlayışımız sayesinde ürünlerden en iyi verimi alacağınızdan emin olabilirsiniz.