KategorilerDekorasyon

Perde Seçiminde Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Evlerimizin vazgeçilmez konumunda yerine alan ev eşyaları perdelerimiz oldukça önemlidir. Perde seçiminde bizler Perde stil olarak siz değerli müşterilerimizin her daim yanındayız. Perde seçimi yaparken cebinize dost olma yolunda emin adımlar ile ilerlemekteyiz. Perde stil firması olarak her şeyden önce siz değerli müşterilerimizle bünyemizde çalışan güler yüzlü ve hoş hizmetleri ile. Sizlerin memnuniyetini kazanmaya hedefleyen kadrolarımız kocaman bir aileyiz. Evlerimiz en önemli yaşam alanlarımız. Neredeyse günümüzün büyük bir bölümünü evlerimizde geçirmekteyiz. Bizler en az sizin kadar yaşam alanlarınızın vazgeçilmez dekorasyonu olan evlerimizin dekorasyonunu önemsemekteyiz.

Perdelerimizin her biri bulunduğu ortamlarda şıklık ve zarafetin simgesi haline gelmektedir. Perdelerimiz her zevke ve her modaya uygunluk göstermeleri ile bilinir. Zarifliğin ve şıklığın ortak noktası olan perdelerimiz her evin olmazsa olmazı konumunda yer alacak. Eminiz ki bu perdeleri satın aldığınızda asla pişman olmayacaksınız. Bizler Perde Stil olarak 20 yıldır bu sektörde gece gündüz sizlerin memnuniyetini kazanmak adına gece gündüz çalışmalarımızı sürdürmekte olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz.

Yeni nesil tasarımları ilk gören siz olmak istiyorsanız, size en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz. Alt kısımda yer alan bölgelerden size en uygun olanı seçerek ürünlerimizi yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Beylikdüzü perde | Bahçeşehir Perde

20 yılı aşkın süredir kaliteli ve güvenilir hizmetin adeta doğru adresinde yer almaktayız. bünyemizde çalışmakta olan çalışanlarımız güler yüzlü çalışmaları sizden daima hizmette tam not almayı hedeflemektedir. Sizler de güvenli ve hesaplı alışveriş yapmak istiyorsanız Perde stili seçerek doğru adreste olursunuz Bizler İstanbul’un Beylikdüzü ve Bahçeşehir merkezlerinde faaliyet göstermekteyiz. Eğer siz değerli müşterilerimizin yolu bizim merkezlerimize düşerse buyurun gelin mağazalarımıza bir sıcak çayımızı için. Perdelerimizin kurulumu ve bakımı oldukça kolaydır. Perdenizi temizlerken çamaşır makinesine attığınızda mutlaka hassas programlar tercihini kullanmalısınız .

Perde stil olarak yaşam alanlarınızın dekorasyonuna önem vermekteyiz. Birbirinden şık ve modern tasarımlı perdeler eminiz ki evlerinizi süsleyecek çiftli stor perde, çocuk perdeleri ,jaluzi perdeler varaklı perdeler,kruvaze tül perdeler, stor perdeler,işkembe,çift stor ve daha pek çok perde çeşitleri şubelerimizde mevcuttur. Dilerseniz Perde stil internet sitemizden perde çeşitlerimizi kolayca inceleyebilirsiniz. Biz perde sektörüne yıllarımızı verdik. Sektörün nabzını çok iyi tutmakta ve sizlerin isteklerini, ihtiyaçlarını çok iyi bilmekteyiz. Perdelerimizin her biri her zevke ve modaya doğrudan hitap eder. Perdelerimizin şıklığı ve zerafetliği sayesinde evinizin dekorasyonu her daim on plana çıkar. Bunun yanı sıra ev dekorasyonunu İstanbul’un göz bebeği perde marka Perde stilin eşsiz tasarımlı perdeleri tamamlar. Perdelerimizin eskidiğini düşünüyorsanız, bütçenize uygun fiyatta perde arayışı içerisindeyiz, kaliteli, çabuk sünmeyen, verdiğiniz paraya değer nitelikte olan bir perde arıyorsanız, güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışından yıllardır taviz vermeyen Perde stil markası ile tanışınız.

Kaliteli dokusu ile uzun yıllar boyu kullanıma uygunluğu gösteren Perde Stil perdeleri kolay kolay kırışıklık yapmayarak ütü gerektirmez. Bunun yanı sıra perdelerimiz gün ışığını filtreleyip bulunduğunuz yaşam alanının daha ferah ve aydınlık görünmesine zemin hazırlar. Özellikle perdelerimiz in pek çoğunun iki kanatta olacak şekilde üretilmesi ortama şık bir dekorasyon katarFarklı boy, ölçü, renk ve kumaş dokularına sahip perdelerimizi uygun fiyatlar ile İstanbul’da yer alan Beylikdüzü ve Bahçeşehir firmalarımızdan inceleyebilmek imkânına sahipsiniz. Sizlerin de yolu Bahçeşehir ve Beylikdüzü şubelerimize düşerse gelin görün.

Sıcacık taze çayımızı için. Evlerinizi süsleyecek ev dekorasyonunuza farklı bir ahenk sağlayacak perdelerimizin kumaşlarını inceleyin. Özellikle bu sektörde çok iyi biliyoruz ki günün büyük bir bölümünü evde geçiren ev hanımlar perde düzenine ve perde dekorasyonuna oldukça titizlik göstermektedir.

Bizler bu noktada sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli perdeler üretmenin doğru noktasındayız. Dayanıklı ve kaliteli perde üretme konusunda rakiplerimize fark attığımız bu sektörde yıllardır bünyemizde güler yüzlü ve güvenilir hizmet veren kadrolar barındırmaktayız.

KategorilerDekorasyon

En Şık Tente Sistemleri

Tenteler, güneşten veya sert hava koşullarından korunmak için sıklıkla kullanılan dış mekan malzemeleridir. Tipik olarak pencerelerin veya dış kapıların üzerine yerleştirilmiş bir tente, metalden veya bir tür ağır malzemelerden üretilebilir. Tentenin daha büyük versiyonları bazen bir evin arkasındaki veranda alanlarını mevsimsel olarak kapatıp/açmak için kullanılabilir.

Tasarımı ve uygulandığı alanlarda kullanım avantajları ile birçok alanda önerilen tenteler, manuel veya otomatik kapanma seçenekleri ile daha kullanışlı bir hale gelmiştir. Uygulanacak alanın renk ve görünümüne uygun kumaş ve model seçenekleri ile güneş ışınlarından etkilenmeyen ve su geçirmeyen bir kumaş seçeneğine sahiptir.

Tentelerin kullanımı 19. yüzyılın başlarına kadar izlenebilir. Düz bir metal levhanın basit metal konstrüksiyonu açık bir pencerenin üzerine açılabilir. Açılı kaplama, yağmurun veya doğrudan güneş ışığının pencereye girmesini önlemeye yarar. Klimanın olmadığı dönemlerde, tente, evin içinden çapraz bir hava akımının geçmesine olanak tanırdı. Dış Mekanlarda kullanılan tenteler, en verimli şekilde ortamın görünümüne katkı sağlamaktadır.

20. yüzyılın ortalarından itibaren, tentenin diğer çeşitleri ortak kullanıma girmiştir. Metal tenteye alternatif olarak, günümüzde kanvas malzeme ile birleştirilmiş metal bir çerçeve kullanan bir tente tasarımı elde etmek mümkündür. Bu yaklaşım, ev sahiplerinin tuval kapaklarını değiştirerek evin dış görünümünü kolayca değiştirmelerini sağlar. Bir kanopiye benzer şekilde işleyen kanvas tente, metal tiplerinin aynı tip koruma ve süslemesini sağlar, ancak daha az bakım gerektirmeyen özelliktedir.

Mevsimsel değişmeler ile daha kısıtlı kullanılan alanlarda, yağış ve güneş ışınlarından korunma amaçlı görev yapar. Farklı tente modelleri görünüm ve kalite bakımından birbirinden farklı tasarımlara sahiptir. Teknolojinin gelişmesi ile beraber, otomatik tente sistemleri kullanıcıların daha hızlı bir şekilde açıp/kapatmasına yardımcı olur. Yaygın bir şekilde tenteler ; Otel, Avm, Cafe ve Restaurant, Müstakil evlerin bahçelerinde kullanılabilir. Yeni üretilen modellere TENTE kısmından ulaşabilirsiniz.

Tente Çeşitleri ; Günümüz koşullarında birçok alanda kullanılan tenteler farklı tasarımları yanı sıra, kullanım amaçlarına görede değişikmektedir. Uzun  yolculuklarda kamyonların malzemeleri, mevsimsel değişmelerden etkilenmeden rahatlıkla götürmesi için kamyonlara özel kamyonet tentesi uygulamalarını inceleyebilirsiniz. 1. Sınıf malzemeden üretilen malzemeler dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

 

KategorilerDekorasyon

Pirinç Küpeşte

Dekoratif ve Şık tasarıma sahip pirinç malzemeler birçok alanda dekorasyon amaçlı tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Yapısı ve tasarımı oldukça ideal olan ürünler uzun yıllar kalitesini ve görüntüsünü kaybetmeden, ev ve işyerlerinde birçok alanda kullanılabilir. Modern ve evinizin mobilyaları ile uyum içerisinde ürettiğimiz pirinç ürünler kaliteli ve uzun süre kullanım için en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Gelen talepler ile beraber pirinç malzemeleri en iyi şekilde işleyerek sizlere daha kaliteli ve kullanışlı ürünler sunmayı hedeflemekteyiz. Uzun yıllar İstanbul merkezli olarak çalışmalarımızı daha fazla kitleye erişmesi için 81 ilde yer alan şubelerimiz ile sizlere pirinç küpeşte konusunda memnun kalacağınız bir şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Yüksek ısılarda saf pirinç malzemeler eritilerek, istenilen şekil ile beraber soğumaya bırakılır. Darbe ve çizilmelere karşı dayanıklı olmasına rağmen, yangın ve benzeri ısıya direk temas etmesi ile beraber bozulmalara neden olabilir. Çağdaş ve Yenilikçi kadromuz ile müşterilerimizin pirinç malzemelerden en iyi şekilde verim almaları amaçlanmaktadır. Sektörde 30 yılı aşkın süredir verdiğimiz hizmetler ; kalite ve tecrübeye dayanır. Konusunda uzman ve evinize en uygun pirinç merdiven korkuluk sistemleri, daha güvenli bir kullanım imkanı sağlayacaktır. Uygun ödeme ile beraber projelendirme ve fiyatlandırma sözleşme ile beraber gerçekleşir. Genelde gösterdiğimiz ve beğendiğiniz modeller sitemizde yer almaktadır. Ürünlerimiz tamamen orjinal olup, montaj sonrası ortaya çıkacak sorunlarda teknik ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Hayalinizde ki ev dekorasyonunu gerçekleştirmeniz için gerekli tüm ürün seçeneklerine sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz. Hızlı ve Profesyonel hizmet anlayışımız sayesinde ürünlerden en iyi verimi alacağınızdan emin olabilirsiniz.